• (0472) 64-10-00
  • CSBC@business-college.com.ua

«День відкритих дверей»

26 листопада в Черкаському державному бізнес-коледжі відбувся традиційний «День відкритих дверей». Цей захід, як завжди, викликав інтерес у абітурієнтів та їх батьків. Всі відділення надали важливу і необхідну інформацію для майбутніх студентів: різноманітність спеціальностей та освітніх програм, застосування отриманих знань на практиці, як в Україні, так і за кордоном. Абітурієнти дізналися про можливості участі в міжнародних проектах і перспективи працевлаштування.

Коледж відвідали учні загальноосвітніх закладів регіону із м. Черкаси та Черкаської області. Перед гостями виступили відповідальний секретар приймальної комісії, завідувачі відділень.

У холі гостей зустрічали студенти, які презентували свої відділення і розповіли про можливості особистісного та професійного розвитку в Коледжі.

Було проведено екскурсію із відвідуванням навчальних кабінетів та лабораторій зі спеціальної підготовки, лабораторію онлайн навчання, комп’ютерних аудиторій, студію комп’ютерного дизайну, бібліотеки тощо.

Особливо цікаво пройшли зустрічі абітурієнтів із представниками студентської ради, які провели різноманітні конкурси з отриманням призів, розповіли про умови навчання, бурхливе студентське життя. Для шанувальників selfie були організовані фотозони.

Всі бажаючі мали можливість взяти участь в розіграші призів. Переможці отримали цінні подарунки і головний приз Коледжу – сертифікати на безкоштовне навчання на підготовчих курсах. Вітаємо переможниців!

Наступний день відкритих дверей запланований на 18 березня 2017 р.

Інші новини

У Черкаси повертається американський «Корпус Миру»
У Черкаси повертається американський «Корпус Миру» Із 1 червня у Черкасах знову з’являться представники «Корпусу Миру». Перший американський волонтер почне втілювати молод ...
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки Готові пропозиції для удосконалення програми соціально-економічного розвитку регіону та його підприємств розробили студе ...
Вітаємо Васильчука Євгенія Олеговича з успішним захистом докторської дисертації
Вітаємо Васильчука Євгенія Олеговича з успішним захистом докторської дисертації Вітаємо Васильчука Євгенія Олеговича з успішним захистом докторської дисертації за спеціальністю 23.00.03 – Політична ку ...