• (0472) 64-10-00
  • CSBC@business-college.com.ua

Студенти та викладачі ЧДБК отримали Європейські стипендії

Черкаський державний бізнес-коледж є лідером програми академічної мобільності за кількістю студентів та викладачів, які отримали гранти для навчання та стажування у Європі. За останні два роки семеро студентів протягом одного семестру навчалися в Інституті менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія), сорок сім студентів пройшли тижневе стажування, четверо викладачів прочитали свої курси лекцій та взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Інформаційні технології та менеджмент».

У першому семестрі 2018 – 2019 н. р. у програмі обміну візьмуть участь студентки Стойко Діана (група №ПТ-17) і Макушенко Дарія (група №МА-18), завідувач відділення інформаційних технологій Хотунов Владислав Ігорович і викладач Криворучко Михайло Юрійович.

Окрім доступу до європейської освіти, учасники програми отримують стипендії, розмір яких становить 750 євро на місяць для студентів та 1115 євро на тиждень для співробітників коледжу.

Оскільки проект співпраці з європейськими партнерами буде продовжено на 2019 рік, у другому семестрі у програмі обміну зможуть узяти участь ще шестеро студентів та четверо викладачів ЧДБК.

Інші новини

Гарвардський  курс з основ програмування CS50
Гарвардський курс з основ програмування CS50 18 квітня 2016 року студенти відділення «Інформаційних систем та технологій» груп 1П-13 (26 студентів) та 2П-13 (23 студ ...
VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки: погляд молоді»
VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки: погляд молоді» 13-14 квітня 2016 р. відбулася VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку націона ...
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки Готові пропозиції для удосконалення програми соціально-економічного розвитку регіону та його підприємств розробили студе ...